OPRAVY KAROSERIE BEZ LAKOVÁNÍ

Opravy důlků a promáčklin bez poškození laku

Opravujeme karoserie po krupobití a jiné deformace dílů automobilů metodou P.D.R. bez lakování.

 

Karoserie poškozené krupobitím opravujeme metodou PDR (paintless dent repair) – jedná se o profesionální metodu opravy promáčklin bez lakování se špičkovými výsledky.

 

Opravy karoserií bez poškození laku provádíme dle druhu deformace pomocí dvou technik - vymačkáváním a tahovou technikou. Drobné defekty řešíme na počkání před zákazníkem. Opravou u nás ušetříte čas i peníze a především ponecháte Vašemu vozu původní vzhled. Vyhnete se problémům s chybně namíchaným odstínem laku, odlišnou velikostí zrna u metalických laků a dalších nedostatků vzniklých při standardní opravě. Lak zůstává nepoškozen, místo škody není vidět a vozidlo tak neztrácí na hodnotě.

Důlky a promáčkliny vznikají nejčastěji při neopatrném parkování, otevírání dveří na parkovištích nebo vandalismu. Metodou Paintless Dent Repair (PDR), tedy opravy bez poškození laku, lze opravovat poškození různých velikostí a tvarů promáčklin. Podmínkou 100% úspěšné opravy je, aby promáčklina nebyla natolik ostrá, že by v místě byl přetažený materiál a promáčklina tudíž nešla vrátit do původního stavu.

 

Kalkulace

Kalkulace opravy vychází vždy z konkrétního poškození vozidla, je tedy nutné přistupovat ke každé kalkulaci opravy individuálně. Všechny deformace jsou na vozidle vidět často až v okamžiku nasvícení profesionálním světlem.

 

Kvalita práce

Kvalitní řemeslná práce je základ. V našem případě se jedná o ruční práci s pomocí speciálních nástrojů. Kvalita tedy vždy vychází z denního cviku a mnoha let zkušeností technika.

Kontakt na technika: +420 733 687 660

 

Po – So: 9.00 - 19.00 hod.

Ne: po dohodě

© Aclassic, všechna práva vyhrazena.